• Školský pohár SFZ žiačok

• Dňa 25. 4. 2024 sa uskutočnila okresná súťaž Školský pohár Slovenského futbalového zväzu žiačok okresu Pezinok. Súťaž prebiehala medzi školami: ZŠ s MŠ Častá, ZŠ Vajanského, Modra, ZŠ Komenského, Modra a ZŠ Kupeckého, Pezinok.
              Futbalový tím ZŠ s MŠ Častá pod vedením trénera PhDr. Branislava Vlčeka reprezentovali tieto žiačky:
              Veronika Tichá (5.A)
              Nelka Jakušová (6.A)
              Liana Pešková (6.A)
              Alexandra Vandáková (6.A)
              Z. P. (6.B)

Umiestnenie bolo nasledovné:
              1.ZŠ Kupeckého, Pezinok
              2. ZŠ s MŠ Častá
              3.ZŠ Komenského, Modra
              4. ZŠ Vajanského, Modra

Nášmu tímu srdečne blahoželáme k výbornému umiestneniu a prajeme veľa šťastia aj v ďalších športových súťažiach!

• Slávik Slovenska

• Dňa 15. 4. 2024 sa v našej škole uskutočnila súťaž v speve ľudových piesní - Slávik Slovenska. Na súťaži sa zúčastnilo 28 detí - v I.kategórii bolo prítomných 12 žiakov, v Il.kategórii 13 žiakov a v IIl.kategórii 3 žiačky. Porota si u súťažiacich všímala najmä ich schopnosť  zapamätať si text, dodržanie melódie (čistotu prevedenia), primeranosť tempa, silu hlasu a v neposlednom rade aj komunikáciu súťažiaceho  s publikom.
              Na základe vyššie spomenutých kritérií bolo umiestnenie žiakov nasledujúce:

I.KATEGÓRIA
              1.M. P. (1.A)
              2.Emily Nitschneiderová (1.A)
              3.neudelené

II.KATEGÓRIA:
              1.Veronika Tichá (5.A)
              2.Natália Podobeková (4.B)
              3.Dianka Šišuláková,Olívia Gríková (6.B)

III.KATEGÓRIA:
              1.A. R. (7.A)
              2.Sofia Červencová (7.B)
              3.Terézia Tichá (7.B)

Víťazom srdečne blahoželáme a prajeme, nech im to krásne spieva aj 16. mája 2024 v okresnom kole súťaže!